Hakkında

YAPI GÜNLERİ’22

Yapı Günleri’22 etkinliği ile sizlerin karşısına çıkmak için çok heyecanlıyız. Yılın en iyi ve en bomba etkinliğine hazır mısınız? Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanlık Konferans Salonunda yüz yüze yapılacak olan etkinliğimiz aynı zamanda DEYAP YouTube kanalımızda canlı olarak aktarılacaktır.

Sektörün önde gelen firmalarından konuşmacıların yer alacağı bilgilendirici seminerler dizisinin yanı sıra Yapı Günleri’22 etkinliği her sene olduğu gibi bu sene de workshoplar ile desteklenecek ve uygulamalı olarak öğrenmeye devam edeceğiz. Yapı Günleri’22 etkinliğimizde hem teknik hem sosyal çekilişler sayesinde bizlerden anı kalacak hediyelere sahip olacaksınız. Konaklamalı olarak gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde Türkiye’nin dört bir yanındaki öğrenci arkadaşlarımızı ağırlayacağız. Sosyal aktiviteler sayesinde birbirimizi daha yakından tanıyarak güzel dostluklar kuracağız. Bilgilendirici seminerlerimizin yanında eğlence kısmını da es geçmeyeceğiz ve birlikte güzel anılar biriktireceğiz. Bizimle beraber İzmir’in güzelliklerini keşfetmek, birbirinden güzel çekilişler kazanmak, staj imkanı yakalamak ve kendini daha çok geliştirecek seminerlere katılmak istemez misin? Hepsi ve daha fazlası Yapı Günleri’22 de.

9-10-11-12-13 Mart’ta planlarınızı iptal edin. Geliyoruz! Her zaman en iyisi için buradayız. Etkinliğin detayları için bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

YAPI GÜNLERİ’21

Kendinizi Keşfedin

Farklı dallardan oluşan dinamik ekibimiz ile birçok farklı meslek dalını bir araya getirmeyi hedefliyoruz. Birbirimizden ayrı geçirdiğimiz yılları unutturacak etkinlikleri, sizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Online dönemdeki mesafelerin başarılarımıza engel olmadığı gibi bu sene de #eniyisiiçin buradayız.

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ YAPI TOPLULUĞU

Dokuz Eylül Üniversitesi Yapı Topluluğu, 2014 yılında Mühendislik Fakültesi bünyesinde İnşaat Mühendisliği bölümü öğrencileri tarafından kurulmuştur. 2019 yılında ise Rektörlük bünyesine geçerek üniversitemizin en aktif kulüplerinden biri olarak çalışmalarına devam etmektedir.

En İyisi İçin

Üniversitemizin başta İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık bölümü öğrencileri olmak üzere tüm mühendislik bölümleri ve diğer fakültelerde öğrenim gören öğrencilerini bir araya getirmektedir. Üniversitenin ihtiyacı olan birlik ve beraberliğinde, öğrenci-akademisyen ve öğrenci-özel sektör iletişimlerini sağlamada önemli rol oynamaktadır. Yıl içinde düzenlenen birçok etkinlikte sektörün önde gelen firmalarını ve isimlerini Türkiye’nin dört bir yanındaki öğrencilerle buluşturan DEYAP, her sene büyük işlere imza atarak ismini duyurmaktadır.

Etkinliklerimiz

  • Baret Töreni
  • Tanışma Kahvaltısı
  • Sosyal Etkinlikler
  • Teknik Geziler
  • Eğitimler
  • Mesleki Workshoplar
  • Sosyal ve Teknik Seminerler
  • Yapı Günleri
  • Mezunlar Buluşması

Neden DEYAP?

Dokuz Eylül Üniversitesi Yapı Topluluğu olarak yıl içinde düzenlenen birçok etkinlikle üniversite yaşamımızda unutulamayacak anılar biriktiriyoruz. Edindiğimiz yeni dostluklar sayesinde sosyal ilişkilerimizi geliştirerek hayatlarımıza renk katıyoruz.

Takım çalışması sonucunda ortaya çıkan başarılarımızla mesleki ve liderlik yeteneklerini geliştirme, ekip ruhunun gelişimi, sorumluluk bilincini aşılama, kişisel gelişim becerilerini geliştirme gibi özellikler kazanıyoruz. Teknik geziler, eğitimler, mesleki workshoplar, seminerler ve Yapı Günleri sayesinde kendimize yeni bilgiler katarak birçok konuda gelişim gösteriyoruz.

%d blogcu bunu beğendi: